Rok 2017 byl pro mnohé rybníkáře velmi těžký, příroda se v tomto roce začala intenzivně bránit proti neblahým zásahům člověka a s tím vyvstává spousta problémů které se odrážejí ve všech odvětvích. Chci poděkovat všem dotčeným kteří nám zachovali přízeň a udělali si svůj názor. Velké díky patří především úředním osobám které mají čím dál tím víc práce a zoodpovědnosti i s touto činností. A největší poděkování patří přírodě která nás opět spravedlivě odměňila. Těšíme se na rok 2018. Stojíme totiž na prahu nejmodernější akvakultury a tu hranici posuneme o laťku výš.

Šťastné a veselé vánocev z. Jakub Krčín

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Jarní výlovy

Zima se pomalu vytrácí a tak začínají jarní výlovy komorových rybníků na rybničním hospodářství. Začínáme s výlovy násad dravců a kaprovitých ryb na konec přijdou na řadu i plůdkové komory.

Na začátku roku 2015 jsme se stali hrdým členem Rybářského sdružení České Republiky . Toto sdružení sjednocuje 71 členů z celé ČR. Zastoupeny jsou mezi nimi všechny rozhodující rybářské subjekty České republiky včetně rybářského výzkumu, školství, rybářských národních svazů a organizací služeb.

Konec sezony 2014

Výlovy - kapr,candát atd.

Jednovousý mník a Parma obecná

Výlovy 4.-5.10.2014

<< 1 | 2

Výlovy 27-28.9.2014

Záznamy: 1 - 6 ze 6

Výlovy 20-21.9.2014

Záznamy: 1 - 6 ze 6